32" STRONG SRT32HG4723C
Buy with code ALZADAYS10DE
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Maximum brightness 280 nt
Colour depth 8
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, English
Model year
Model year 2025
Application
Czech apps Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Kuki, Telly, LepšíTV, AntikTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, Kuki, LepšíTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV, Voice control
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast, DLNA
WiFi standards WiFi 5
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 2 ×
Number of HDMI 2.0 ports 3 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, USB-C, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options 12V adapter, AC 220-240V, Battery-Powered
Dimensions and weight
TV width 71.8 cm
TV height 47.51 cm
TV depth 22.9 cm
TV weight 3.7 kg
Height without stand 42.16 cm
Depth without stand 8.45 cm
Audio
Speaker performance 8 W
Package contents
Control in package smart
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 27 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 55 W
Typical power consumption 27 W
Code:  JT880m04b2a
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" STRONG SRT32HG4723C
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" STRONG SRT32HG4723C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HG4723C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" STRONG SRT32HG4723C