32" STRONG SRT32HF2003
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Maximum brightness 180 nt
Operating system
Operating system Without SMART support
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 3 ×
Audio connectors Digital optical output, Analog audio input, Headphone output (AUX)
Data and system connectors USB, CI+
Dimensions and weight
TV width 72.3 cm
TV height 48 cm
TV depth 18 cm
TV weight 3.7 kg
Height without stand 43.5 cm
Depth without stand 8.1 cm
Audio
Speaker performance 10 W
Package contents
Control in package Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Power outlet type
Code:  JT880m04a1a
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" STRONG SRT32HF2003
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" STRONG SRT32HF2003
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HF2003
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" STRONG SRT32HF2003