32" Sharp 32HA1205E
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2025
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.0 ports 3 ×
Video connectors Composite
Audio connectors Digital optical output
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 71.9 cm
TV height 46.7 cm
TV depth 17.9 cm
TV weight 3.5 kg
Height without stand 42.6 cm
Depth without stand 8 cm
Base width / leg spacing 69 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Package contents
Control in package Classic
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia, Hungary
Code:  WB055y2dff2
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Sharp 32HA1205E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Sharp 32HA1205E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Sharp 32HA1205E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Sharp 32HA1205E