32" Sharp 32GF3265
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Colour depth 10 bit
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2024
Application
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV, Telly
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV, Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 2 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 42.6 cm
Depth without stand 8.3 cm
Base width / leg spacing 63.3 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Package contents
Control in package smart
Code:  WSA259a6j
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Sharp 32GF3265
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Sharp 32GF3265
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Sharp 32GF3265