27" THOMSON M27FC33202
The product is localised for DE
Product accessories
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type VA
Refresh rate 75 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 4000:1
Surface display Glossy
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
HDMI 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 72 %
Features and functions
Maximum Power Delivery performance 42 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.5 cm
Height 43.8 cm
Depth 21.5 cm
Weight 3.4 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 24 kWh/1000h
Code:  WI33203
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" THOMSON M27FC33202
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" THOMSON M27FC33202
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" THOMSON M27FC33202
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" THOMSON M27FC33202