27" Philips 27E1N1800A
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 69 cm
Height 45.5 cm
Depth 14.1 cm
Weight 3.92 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 27.24 W
Code:  WC120a93l10
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Philips 27E1N1800A
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27E1N1800A/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E1N1800A/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27E1N1800A/00