27" Dahua LM27-P401A
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.37 cm
Height 36.67 cm
Depth 5.05 cm
Weight 5.5 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Power outlet type
Country Czechia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK0611d17
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Dahua LM27-P401A
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Dahua LM27-P401A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-P401A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Dahua LM27-P401A