27" AOC Q27B3CF2
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1500:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
USB-C 1 ×
USB 2 ×
Colour gamut
Adobe RGB 103.5 %
sRGB 120.8 %
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, Power Delivery
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 65 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.66 cm
Height 50.86 cm
Depth 22.98 cm
Weight 5.51 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, USB-C
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 35 kWh/1000h
Code:  WK226d2k6
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" AOC Q27B3CF2
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" AOC Q27B3CF2
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" AOC Q27B3CF2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" AOC Q27B3CF2