25" Dahua LM25-B221B
Buy with code ALZADAYS10DE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 25 " (63.5 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 144 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1500:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 55.77 cm
Height 33.06 cm
Depth 5.81 cm
Weight 2.9 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Energy consumption in SDR mode 15 kWh/1000h
Standby consumption 0.2 W
Maximum power consumption 23.8 W
Typical power consumption 18 W
Code:  WK0610c15
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 25" Dahua LM25-B221B
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 25" Dahua LM25-B221B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 25" Dahua LM25-B221B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 25" Dahua LM25-B221B