24" STRONG SRT24HE4023C
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Colour depth 8
Operating system
Operating system Linux
Model year
Model year 2024
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 55.28 cm
TV height 36.9 cm
TV depth 14.78 cm
TV weight 2.5 kg
Height without stand 33.26 cm
Depth without stand 8.63 cm
Base width / leg spacing 28.24 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 2 W
Package contents
Control in package Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 17 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Standby consumption 45 W
Maximum power consumption 48 W
Power outlet type
Code:  JT880m03d
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" STRONG SRT24HE4023C
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" STRONG SRT24HE4023C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" STRONG SRT24HE4023C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" STRONG SRT24HE4023C