24" LG smart TV monitor 24TN510S
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 23.6 " (59.94 cm)
Resolution 1366 × 768
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type IPS
Refresh rate 83 Hz
Response time 14 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Data interface RJ-45 (LAN)
HDMI 2 ×
USB 2 ×
Features and functions
Functions SMART
Equipment Speakers, TV Tuner
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Spotify, Facebook
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 56.31 cm
Height 39.38 cm
Depth 14.86 cm
Weight 4.8 kg
VESA mounting 75×75
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Operating system
Operating system webOS
Application
Global applications NETFLIX
Connectivity
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC
Colour
Colour Black
Code:  WK060a1c5b2
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" LG Smart TV monitor 24TN510S
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" LG smart TV monitor 24TN510S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" LG smart TV monitor 24TN510S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" LG smart TV monitor 24TN510S