24“ LG 24BL650C
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 2 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 17 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 53.9 cm
Height 24 cm
Depth 50.6 cm
Weight 5.3 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 18 kWh/1000h
Code:  WK055c0
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" LG 24BL650C
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" LG 24BL650C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24“ LG 24BL650C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" LG 24BL650C